• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/kurkcuticaret
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret218622


Kürkçü Ticaret '' MARKET '' uygulamamız Google Play ve App Store üzerinden indirilebilmektedir.
Siz de uygulamamızı indirerek Online Sipariş kolaylığını yaşamaya başlayabilirsiniz. Türkiye'nin ilk gazı Milangaz bundan 44 yıl önce tüketicilerine merhaba dedi. Geçen  zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 28 dolum tesisi, 10000'i aşkın  ana ve tali bayi ile Demirören kalitesini halkımıza ulaştırmaya devam etti. Bugün  Anadolu'nun pek çok yöresinde tüp gazın adı Milangaz ise, bunun en önemli sebebi,     44 yıldır kaliteden ödün vermeden çalışan bir marka olmasıdır. 

 Türkiye'nin ilk ve tek çıt-çıt kapaklı tüpleriyle tüketicilerinin güvenliğini garanti  altına alan Milangaz ayrıca yaptığı büyük yatırımlarla tüm tüplerini gövde kabartmalı  yeni tüplerle değiştirmiş ve tüketicilerine Milangaz kalitesinin önemini anlatmıştır. 

Tüketicilerinin güvenliğini her şeyden üstün gören Milangaz, İstanbul'da kurulan ve bir teknoloji harikası olarak nitelendirilen Kalite Kontrol Merkezi ile yurt çapındaki tüm dolum tesislerini 7 gün 24 saat izlemekte ve denetlemektedir. Milangaz, ayrıca otogaz sektöründe gerek kendi istasyonları gerekse diğer istasyonlarda hizmet veren Oto Milangaz markasıyla araç sahiplerine LPG de en yüksek kalite standardı olan 93 oktan farkını sunmaktadır. 

Marmaris dışı çevre bölgelere servis günlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız ...


  
 Bozdoğan'daki sanayi kuruluşları içinde Madran Memba suyu dolum tesislerinin ayrı   bir önemi vardır. Madran suyu Bozdoğan'ın sembolü haline gelmiştir. Bu suyun varlığı   çok eski tarihlerden beri bilinmiş olmasına rağmen ticari olarak ancak 1970'li   tarihlerden sonra önem kazanmıştır.

 1970 yılında dönemin Belediye Başkanı bu hizmetinden dolayı daima takdirle anılan   Merhum Öznur AĞAN'ın girişimi ve İller Bankasının desteği ile şişeleme tesisi   kurularak halkın hizmetine sunulmuştur.

 

Diğer Ürünler
Tuğra Çay Otomatları

Tost Makinaları

Fritözler

Izgaralar

Nurgaz Setüstü Ocaklar

Kamp Tüpü Cihazları